Žádné produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Parametry
| Stav zboží | Nové |
| Operační systém | Windows 11 |
| Záruka | 30 dnů |
| Grafická karta - grafický čip | GeForce RTX |
| Grafická karta - paměť | 4000 - 5999 MB |
| HDD kapacita | 512GB |
| CPU Frekvence | 1,5 - 2 GHz |
| RAM | 9 GB a více |
| Výbava NTB | Wi-Fi, Bluetooth, Webkamera |
| HDD typ | SSD |
| CPU | Intel Core i5 |
| Značka | HP |
| Úhlopříčka NTB | 15,6´´ |
Specifikace
15,6" HP Victus 15-fa0631nc Intel Core i5-12450H 16GB 512GB SSD RTX 3050 W11H
Velikost displeje: 15,6"
Rozlišení: 1920x1080
Procesor: Intel Core i5-12450H+ 2GHz
Operační paměť: 16GB RAM
Pevný disk: 512GB SSD
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050
Operační systém: Windows 11 Home
Výdrž baterie: bez baterieaž 2 hod.
Klávesnice: česká
Napájecí adaptér: originální
Grade (stav): B
Ostatní: 2x USB 3.2 + 1x USB-C, HDMI, LAN, VGA, vstup pro mikrofon, výstup pro sluchátka, čtečka SD karet
Legenda:
Grade (stav) A - zboží je ve vynikajícím stavu, bez jakéhokoliv poškození, plně funkční
Grade (stav) B - zboží je ve velmi dobrém stavu, drobné kosmetické vady, plně funkční
Grade (stav) C - zboží je ve funkčním stavu, více kosmetických vad
Grade (stav) D - zboží je ve velmi špatném stavu, stále funkční
Grade (stav) E - zboží je nefunkční, prodávané především na náhradní díly
Vás, našich zákazníků, si vážíme! Námi nabízené notebooky mají nainstalovaný legální operační systém včetně všech ovladačů potřebných k Vaší práci či zábavě. Všechny notebooky rovněž důkladně pod zátěží testujeme. Můžete se spolehnout, že od nás získáte plně funkční zařízení.
Další zboží v kategorii
9 999 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks19 999 Kč
Skladem 5+ ks6 999 Kč
Skladem 5+ ks24 999 Kč
Skladem 1 ks9 999 Kč
Skladem 1 ks19 999 Kč
Skladem 2–5 ks29 999 Kč
Skladem 5+ ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks9 999 Kč
Skladem 5+ ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks27 999 Kč
Skladem 1 ks6 999 Kč
Skladem 1 ks12 999 Kč
Skladem 1 ks3 299 Kč
Skladem 2–5 ks2 999 Kč
Skladem 5+ ks3 799 Kč
Skladem 5+ ks3 599 Kč
Skladem 2–5 ks10 999 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 2–5 ks4 799 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 1 ks29 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks7 999 Kč
Skladem 1 ks14 999 Kč
Skladem 1 ks4 599 Kč
Skladem 1 ks