Žádné produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Parametry
| Stav zboží | Bazar |
| Záruka | 30 dnů |
| Operační systém | Windows 11 |
| Grafická karta - paměť | do 512 MB |
| Grafická karta - grafický čip | Qualcomm Adreno |
| HDD kapacita | 256GB |
| CPU Frekvence | nad 3,2 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Výbava NTB | Wi-Fi, Bluetooth, Dotykový displej, USB-C, Webkamera |
| HDD typ | SSD |
| CPU | Snapdragon X Plus |
| Značka | Microsoft |
| Úhlopříčka NTB | 13,8" |
Specifikace
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC 13,8" 16GB/256GB W11 Home (Platinum)
Doporučujeme také prohlédnout
13 499 Kč
Skladem 2–5 ks13 799 Kč
Skladem 2–5 ks13 180 Kč
Skladem 5+ ks12 990 Kč
1–2 týdny33 999 Kč
Skladem 5+ ks35 774 Kč
Skladem 5+ ks18 699 Kč
Skladem 5+ ks16 999 Kč
Skladem 5+ ks0 Kč
po domluvě0 Kč
po domluvě15 999 Kč
Skladem 5+ ksDalší zboží v kategorii
2 799 Kč
Skladem 5+ ks18 999 Kč
Skladem 1 ks1 699 Kč
Skladem 5+ ks1 199 Kč
1–2 týdny699 Kč
Skladem 5+ ks19 098 Kč
Skladem 5+ ks16 299 Kč
Skladem 5+ ks21 798 Kč
Skladem 2–5 ks2 999 Kč
1–2 týdny12 999 Kč
Skladem 1 ks2 599 Kč
1–2 týdny6 399 Kč
1–2 týdny24 999 Kč
1–2 týdny39 999 Kč
1–2 týdny8 999 Kč
Skladem 1 ks