Žiadne produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Tabuľka dát
| Stav tovaru | Bazar |
| Operační systém | Windows 11 |
| Záruka | 30 dní |
| Grafická karta - grafický čip | AMD Radeon |
| HDD kapacita | 512GB |
| CPU Frekvence | 1,5 - 2 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Výbava NTB | Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB-C, Webkamera |
| HDD typ | SSD |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Značka | Asus |
| Úhlopříčka NTB | 16 |
Detaily
16 "ASUS VIVOBOK 16X R5 7530U 8 GB 512 GB SSD W11H
Veľkosť displeja: 15 "
Rozlíšenie: 1920 x 1200
Procesor:AMDPrizen 5 7530u + 2GHz
Alebo Operácie: 8 GB RAM
Pevný disk: 512 GB SSD
Grafická karta:AMD RadeonGrafika
Operačný systém: Windows 11 Home
Životnosť batérie: Až 2 hodiny.
Klávesnica: Čeština
Power Adapter: Original
Zhoda: A
Ostatné: 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 GEN 1 TYPOVÉHO TYPOVÉHO A + 1X USB 2.0 TYPOVÉ A, 1X USB 3.1 / 3.2 TYPOVÉ C, HDMI, VÝSTAVKU MONTROLA, HYVOTNOSTI
Legenda:
Tovar a - tovar sú vo výbornom stave, bez poškodenia, plne funkčné
Stupeň B - Tovar je vo veľmi dobrom stave, malé kozmetické defekty, plne funkčné
TRUHY (STATE) C - Tovar je vo funkčnom stave, viac kozmetických defektov
Grade (State) D - Tovar je vo veľmi zlom stave, stále funkčný
Stupeň (stav) E - Tovar nie je funkčný, predáva sa hlavne na náhradné diely
Ty, naši zákazníci, oceňujeme! Naše notebooky ponúkali nainštalovaný právny operačný systém vrátane všetkých vodičov potrebných na prácu alebo zábavu. Taktiež testujeme všetky notebooky pod zaťažením. Môžete sa spoľahnúť na to, že dostanete z nás plne funkčné zariadenie.
Další zboží v kategorii
9 999 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks19 999 Kč
Skladem 5+ ks6 999 Kč
Skladem 5+ ks24 999 Kč
Skladem 1 ks9 999 Kč
Skladem 1 ks19 999 Kč
Skladem 2–5 ks29 999 Kč
Skladem 5+ ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks9 999 Kč
Skladem 5+ ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks27 999 Kč
Skladem 1 ks6 999 Kč
Skladem 1 ks12 999 Kč
Skladem 1 ks3 299 Kč
Skladem 2–5 ks2 999 Kč
Skladem 5+ ks3 799 Kč
Skladem 5+ ks3 599 Kč
Skladem 2–5 ks10 999 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 2–5 ks4 799 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 1 ks29 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks7 999 Kč
Skladem 1 ks