Žádné produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Parametry
| Stav zboží | Nové |
| Operační systém | Windows 10 |
| Záruka | 24 měsíce |
| Grafická karta - grafický čip | Intel UHD |
| HDD kapacita | 256GB |
| CPU Frekvence | 2,8 - 2,99 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Výbava NTB | Bluetooth, HDMI, USB-C, Webkamera, Wi-Fi |
| HDD typ | SSD |
| CPU | Intel Core i3 |
| Značka | Lenovo |
| Úhlopříčka NTB | 14,0´´ |
Specifikace
14,0´´ Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 - i3-1115G4 / 8GB / 256GB SSD / W10 (černý) 20TA000ACK
Notebook Lenovo ThinkPad E14 nabízí inovativní procesor Intel Core i3 1115G4, 8 GB RAM a 256 GB SSD pro dechberoucí výkon. Odolnost podpořena 12 armádními normami zajišťuje spolehlivost v náročných podmínkách. Křišťálově čistý 14" displej s Full HD rozlišením dodává nezapomenutelné vizuální zážitky.
Notebook Lenovo ThinkPad E14 spojuje výkonný hardware s kompaktním a odolným designem. S váhou 1590 g je ideální pro cestování, zatímco 14" Full HD displej zachycuje každý detail. Přísná testování zajišťují spolehlivost i v náročných podmínkách.1590 g je ideální pro cestování, zatímco 14" Full HD displej zachycuje každý detail. Přísná testování zajišťují spolehlivost i v náročných podmínkách.
Doporučujeme také prohlédnout
13 499 Kč
Skladem 2–5 ks13 799 Kč
Skladem 2–5 ks13 180 Kč
Skladem 5+ ks12 990 Kč
1–2 týdny259 Kč
Skladem 5+ ks33 999 Kč
Skladem 5+ ks35 774 Kč
Skladem 1 ks18 699 Kč
Skladem 5+ ks16 999 Kč
Skladem 5+ ks0 Kč
po domluvě0 Kč
po domluvě15 999 Kč
Skladem 5+ ksDalší zboží v kategorii
2 799 Kč
Skladem 5+ ks18 999 Kč
Skladem 1 ks1 699 Kč
Skladem 5+ ks1 199 Kč
1–2 týdny699 Kč
Skladem 5+ ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks19 098 Kč
Skladem 5+ ks16 299 Kč
Skladem 5+ ks2 999 Kč
1–2 týdny10 999 Kč
Skladem 5+ ks5 599 Kč
Skladem 2–5 ks19 999 Kč
Skladem 5+ ks21 798 Kč
Skladem 2–5 ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks12 999 Kč
Skladem 1 ks2 599 Kč
1–2 týdny6 399 Kč
1–2 týdny9 999 Kč
Skladem 5+ ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks27 999 Kč
Skladem 1 ks24 999 Kč
1–2 týdny39 999 Kč
1–2 týdny25 098 Kč
1–2 týdny8 999 Kč
Skladem 1 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks