Žádné produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Parametry
| Stav zboží | Bazar |
| Záruka | 30 dnů |
| Operační systém | Windows 11 |
| Grafická karta - paměť | 4000 - 5999 MB |
| Grafická karta - grafický čip | GeForce GTX |
| HDD kapacita | 512GB |
| CPU Frekvence | nad 3,2 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Výbava NTB | Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB-C, Webkamera |
| HDD typ | SSD |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Značka | Lenovo |
| Úhlopříčka NTB | 15,6´´ |
Specifikace
Lenovo IdeaPad Gaming Ryzen 5 4600H 16 GB 512GB SSD GeForce GTX 1650 W11 H
Další zboží v kategorii
16 999 Kč
Skladem 1 ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks19 999 Kč
Skladem 5+ ks6 999 Kč
Skladem 5+ ks24 999 Kč
Skladem 1 ks9 999 Kč
Skladem 1 ks19 999 Kč
Skladem 2–5 ks29 999 Kč
Skladem 5+ ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks9 999 Kč
Skladem 5+ ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks6 999 Kč
Skladem 1 ks12 999 Kč
Skladem 1 ks3 299 Kč
Skladem 1 ks2 999 Kč
Skladem 5+ ks3 799 Kč
Skladem 2–5 ks3 599 Kč
Skladem 2–5 ks10 999 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 2–5 ks4 799 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 1 ks24 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks4 599 Kč
Skladem 1 ks7 499 Kč
Skladem 1 ks4 999 Kč
Skladem 1 ks10 499 Kč
Skladem 1 ks7 499 Kč
Skladem 1 ks10 499 Kč
Skladem 1 ks