Žiadne produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Tabuľka dát
| Stav tovaru | Nové |
| Operační systém | Windows 10 |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Grafická karta - grafický čip | Intel UHD |
| HDD kapacita | 256GB |
| CPU Frekvence | 1 - 1,5 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Výbava NTB | Bluetooth, HDMI, USB-C, Webkamera, Wi-Fi |
| HDD typ | SSD |
| CPU | Intel Core i3 |
| Značka | Acer |
| Úhlopříčka NTB | 15,6 |
Detaily
15,6" Acer Extenza 215 - CoreTM i3-1005G1 / 4GB / 256GB / W10 EDU (čierna) NX.EG8EC.00A
Príslušenstvo
13 499 Kč
Skladem 2–5 ks13 799 Kč
Skladem 2–5 ks13 180 Kč
Skladem 5+ ks12 990 Kč
1-2 týždne259 Kč
Skladem 5+ ks33 999 Kč
Skladem 5+ ks35 774 Kč
Skladem 1 ks18 699 Kč
Skladem 5+ ks16 999 Kč
Skladem 5+ ks0 Kč
podľa dohody0 Kč
podľa dohody15 999 Kč
01.04.2026