Žiadne produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Tabuľka dát
| Stav tovaru | Nové |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Operační systém | Windows 10 |
| Grafická karta - grafický čip | Intel UHD |
| HDD kapacita | 256GB |
| CPU Frekvence | 2,8 - 2,99 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Výbava NTB | Bluetooth, HDMI, USB-C, Webkamera, Wi-Fi |
| HDD typ | SSD |
| CPU | Intel Core i3 |
| Značka | Lenovo |
| Úhlopříčka NTB | 14,0 |
Detaily
14,0 Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 - i3-1115G4 / 8GB / 256GB SSD / W10 (čierny)
Notebook Lenovo ThinkPad E14 ponúka inovatívny procesor Intel Core i3 1115G4, 8 GB RAM a 256 GB SSD pre úžasné výkony. Odolnosť podporená 12 vojenskými normami zaručuje spoľahlivosť v náročných podmienkach. Krištáľovo čistý 14" displej s rozlíšením Full HD dodáva nezabudnuteľný vizuálny zážitok.
Notebook Lenovo ThinkPad E14 spája výkonný hardvér s kompaktným a odolným dizajnom. S hmotnosťou 1590 g je ideálny na cestovanie, zatiaľ čo 14" Full HD displej zachytáva každý detail. 1590 g je ideálne pre cestovanie, zatiaľ čo 14" Full HD displej zachytáva každý detail. Striktné testovanie zaručuje spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.
Príslušenstvo
13 499 Kč
Skladem 2–5 ks13 799 Kč
Skladem 2–5 ks13 180 Kč
Skladem 5+ ks12 990 Kč
1-2 týždne259 Kč
Skladem 5+ ks33 999 Kč
Skladem 5+ ks35 774 Kč
Skladem 1 ks18 699 Kč
Skladem 5+ ks16 999 Kč
Skladem 5+ ks0 Kč
podľa dohody0 Kč
podľa dohody15 999 Kč
01.04.2026Další zboží v kategorii
2 799 Kč
Skladem 5+ ks18 999 Kč
Skladem 1 ks1 699 Kč
Skladem 5+ ks1 199 Kč
1-2 týždne699 Kč
Skladem 5+ ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks19 098 Kč
Skladem 5+ ks16 299 Kč
Skladem 5+ ks2 999 Kč
1-2 týždne10 999 Kč
Skladem 5+ ks5 599 Kč
Skladem 2–5 ks19 999 Kč
Skladem 5+ ks21 798 Kč
Skladem 2–5 ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks12 999 Kč
Skladem 1 ks2 599 Kč
1-2 týždne6 399 Kč
1-2 týždne9 999 Kč
Skladem 5+ ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks27 999 Kč
Skladem 1 ks24 999 Kč
1-2 týždne39 999 Kč
1-2 týždne25 098 Kč
1-2 týždne8 999 Kč
Skladem 1 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks