Žádné produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Parametry
| Stav zboží | Bazar |
| Záruka | 30 dnů |
| Operační systém | macOS |
| Grafická karta - paměť | 1500 - 1999 MB |
| Grafická karta - grafický čip | Intel Iris Pro |
| HDD kapacita | 256GB |
| CPU Frekvence | 2,1 - 2,25 GHz |
| RAM | 9 GB a více |
| Výbava NTB | Wi-Fi, Bluetooth, Webkamera |
| HDD typ | SSD |
| CPU | Intel Core i7 |
| Značka | Apple |
| Úhlopříčka NTB | 15,0´´ |
Specifikace
15" MacBook Pro A1398 (Mid 2015) i7-4770H 2,2GHz 16GB 256GB SSD MacOS
Velikost displeje: 15"
Rozlišení: 2880 x 1800
Procesor: Intel Core i7-4770H
Operační paměť: 16GB RAM
Pevný disk: 256GB
Grafická karta: Intel Iris Pro
Operační systém: MacOS
Výdrž baterie: až 2 hod.
Klávesnice: česká
Napájecí adaptér: originální
Grade (stav): B
Ostatní: 2x USB-A, HDMI, výstup pro sluchátka.
Další zboží v kategorii
16 999 Kč
Skladem 1 ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks19 999 Kč
Skladem 5+ ks6 999 Kč
Skladem 5+ ks24 999 Kč
Skladem 1 ks9 999 Kč
Skladem 1 ks19 999 Kč
Skladem 2–5 ks29 999 Kč
Skladem 5+ ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks9 999 Kč
Skladem 5+ ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks12 999 Kč
Skladem 1 ks3 299 Kč
Skladem 1 ks2 999 Kč
Skladem 5+ ks3 799 Kč
Skladem 2–5 ks3 599 Kč
Skladem 2–5 ks10 999 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 2–5 ks4 799 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 1 ks24 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks7 499 Kč
Skladem 1 ks4 999 Kč
Skladem 1 ks10 499 Kč
Skladem 1 ks7 499 Kč
Skladem 1 ks10 499 Kč
Skladem 1 ks5 999 Kč
Skladem 1 ks8 499 Kč
Skladem 1 ks