Žádné produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Parametry
| Stav zboží | Nové |
| Operační systém | Windows 11 |
| Záruka | 24 měsíce |
| Grafická karta - grafický čip | Intel Arc |
| HDD kapacita | 512GB |
| CPU Frekvence | nad 3,2 GHz |
| RAM | 9 GB a více |
| Výbava NTB | Wi-Fi, Bluetooth, Dotykový displej, HDMI, USB-C, Webkamera |
| HDD typ | SSD |
| CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Značka | Dell |
| Úhlopříčka NTB | 14,0´´ |
Specifikace
14" Dell Pro 14 Premium PA14250 Core Ultra 5 238V 32GB 512GB SSD W11 Pro
Další zboží v kategorii
16 999 Kč
Skladem 1 ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks19 999 Kč
Skladem 5+ ks6 999 Kč
Skladem 5+ ks24 999 Kč
Skladem 1 ks9 999 Kč
Skladem 1 ks19 999 Kč
Skladem 2–5 ks29 999 Kč
Skladem 5+ ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks9 999 Kč
Skladem 5+ ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks6 999 Kč
Skladem 1 ks12 999 Kč
Skladem 1 ks3 299 Kč
Skladem 1 ks2 999 Kč
Skladem 5+ ks3 799 Kč
Skladem 2–5 ks3 599 Kč
Skladem 2–5 ks10 999 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 2–5 ks4 799 Kč
Skladem 1 ks24 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks7 499 Kč
Skladem 1 ks4 999 Kč
Skladem 1 ks10 499 Kč
Skladem 1 ks7 499 Kč
Skladem 1 ks10 499 Kč
Skladem 1 ks5 999 Kč
Skladem 1 ks8 499 Kč
Skladem 1 ks