Žádné produkty
Naše pobočka
Růžovka.cz a.s.
Růžová 1522/16
11000 Praha - Nové Město
Naproti Hl. nádraží v Praze
IČ: 09253904
DIČ: CZ09253904
Doprava a platba
Parametry
| Stav zboží | Bazar |
| Operační systém | Windows 10 |
| Záruka | 30 dnů |
| Grafická karta - grafický čip | Intel HD |
| HDD kapacita | 320GB |
| CPU Frekvence | 1 - 1,5 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Výbava NTB | Čtečka paměťových karet, DVD-RW, Wi-Fi |
| HDD typ | HDD |
| CPU | Intel Core i5 |
| Značka | Acer |
| Úhlopříčka NTB | 15,6´´ |
Specifikace
14,1" Umax VisionBook 14WN Plus Intel N100 8GB 256GB SSD W11P
Další zboží v kategorii
9 999 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks19 999 Kč
Skladem 5+ ks6 999 Kč
Skladem 5+ ks24 999 Kč
Skladem 1 ks9 999 Kč
Skladem 1 ks19 999 Kč
Skladem 2–5 ks29 999 Kč
Skladem 5+ ks13 990 Kč
Skladem 5+ ks17 999 Kč
Skladem 2–5 ks9 999 Kč
Skladem 5+ ks10 999 Kč
Skladem 5+ ks27 999 Kč
Skladem 1 ks6 999 Kč
Skladem 1 ks12 999 Kč
Skladem 1 ks3 299 Kč
Skladem 2–5 ks2 999 Kč
Skladem 5+ ks3 799 Kč
Skladem 5+ ks3 599 Kč
Skladem 2–5 ks10 999 Kč
Skladem 1 ks39 999 Kč
Skladem 2–5 ks39 999 Kč
Skladem 1 ks29 999 Kč
Skladem 2–5 ks16 999 Kč
Skladem 1 ks7 999 Kč
Skladem 1 ks14 999 Kč
Skladem 1 ks4 599 Kč
Skladem 1 ks7 499 Kč
Skladem 1 ks